INVESTinUA: Podpora Inovací a Investic na Ukrajině

October 27, 2023

Připojte se 25. listopadu 2023 na první mezinárodní inovační investiční fórum INVESTinUA v Kyjevě. Na této ojedinělé akci se setkají inovátoři, podnikatelé, investoři a odborníci z celého světa, aby podpořili inovace na Ukrajině. Hlavním cílem fóra je přilákat investice do perspektivních projektů a zajistit udržitelný hospodářský růst. Můžete se těšit na zasvěcené panelové diskuse, prezentace startupů a cenné příležitosti k navazování kontaktů.

Rozmanité panelové diskuse budou pokrývat témata, jako je investiční klima na Ukrajině, výměna investičních zkušeností a nových nápadů a dostupné možnosti financování inovací na Ukrajině. Uslyšíte zástupce vlády, mezinárodní a ukrajinské investory a odborníky z oboru.

INVESTinUA je zásadním krokem k budování moderní, inovativní a konkurenceschopné Ukrajiny, která je schopna přilákat investice a vytvořit udržitelný hospodářský rozvoj. Chcete-li se připojit a podpořit hospodářský růst Ukrajiny, zaregistrujte se nyní na adrese investinua.startups.org.ua.