Máte zájem o zapojení se do poválečné rekonstrukce Ukrajiny a nevíte, jak na to? Pomůžeme Vám!

February 14, 2023

Ve dnech 20.2.-21.2.2023 se v Kongresovém centru Praha skuteční akce CzechTrade Meeting Point, která umožňuje českým exportérům konzultovat exportní témata přímo s řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade působícími ve více než 60 zemích světa. Cílem akce je poskytnout českým firmám odborné znalosti zahraničních specialistů CzechTrade a pomoci jim tak úspěšně realizovat své exportní aktivity.


V rámci této akce nabízíme pro zájemce o zapojení do poválečné rekonstrukce Ukrajiny i konzultace s pracovníky Ministerstva průmyslu a obchodu u stolku Business klub Ukrajina. Tyto 30minutové konzultace Vám poskytnou možnost se jednoduše zorientovat v aktuálních příležitostech ve Vašem oboru, nalézt obchodní partnery a získat doporučení od expertů na podnikání na Ukrajině.


Účast na akci je zdarma. Více informací naleznete na webových stránkách akce: https://www.czechtrade.cz/kalendar-akci/archiv-akci/meeting-point-czechtrade_-unor-2023 . Na konzultace u stolku Business klub Ukrajina se můžete hlásit do 17.2.2023 na e-mailové adrese marketing@czechtrade.cz.