Business klub Ukrajina se zúčastní akce Meeting Point CzechTrade 2024

January 31, 2024

Rádi bychom vás pozvali na nadcházející akci organizovanou CzechTrade, která se bude konat 27. - 29. února 2024 v O2 universum, na adrese Českomoravská 2345/17a, Praha 9. Tato akce nabízí jedinečnou příležitost diskutovat o perspektivách vašeho podnikání s řediteli zahraničních kanceláří. Na akci tak získáte možnost rozšířit vaše exportní aktivity až do 60 zemí.

Jedním z klíčových účastníků budou také zástupci Business klub Ukrajina, kteří vám budou připraveni poskytnout odborné konzultace a pomoci vám najít odpovědi na otázky ohledně této válkou zasažené země a jeho možného ekonomického potenciálu.

Akce je zcela zdarma, nutností je však předchozí rezervace. Konzultovat můžete až se zástupci 5 zemí. Jednání jsou individuální a délka jednoho meetingu je maximálně 30 minut. Po odeslání přihlášky vás bude kontaktovat exportní konzultant CzechTrade a upřesní s vámi konkrétní termíny jednání.

Těšíme se na setkání s vámi a na možnost podílet se na rozvoji vašeho podnikání. Nezapomeňte sledovat webové stránky akce (https://www.czechtrade.cz/kalendar-akci/meeting-point-czechtrade,-unor-2024) pro nejnovější informace. Těšíme se na brzké setkání!