Možnost setkání se zástupci delegace z Dněpropetrovské oblasti na RHK Brno

April 16, 2024

V období 22. až 24. dubna 2024 Jihomoravský kraj očekává návštěvu delegace z Dněpropetrovské oblasti tvořenou zástupci místní veřejné správy, školství, včetně univerzit, obchodní a průmyslové komory a podnikatelů z oblastí strojírenství, stavebnictví a železniční dopravy.

Pokud máte zájem o novinky týkající se mezinárodních rekonstrukčních projektů na Ukrajině a dalších příležitostí pro česko-ukrajinskou spolupráci, 24. dubna delegáti nabízejí možnost společného jednání na RHK Brno. Toto jednání bude spojeno s představením Ukrajinského trhu a potenciálních obchodních partnerů.


Předběžný čas konání je stanoven na středu 24.04.2024, od 13:30 do 15:00. Místo konání je budova RHK Brno, Výstaviště 569/3, 603 00 Brno.

Seznam členů ukrajinské delegace, kteří se budou účastnit tohoto setkání, a registrační online formulář najdete na odkazu ZDE. Pro ty, kteří se přihlásí předem, je vstup zdarma.

V případě dotazů se můžete obrátit na kontaktní osobu J. Martinkovou na e-mailu martinkova@rhkbrno.cz nebo na telefonním čísle 532 194 930.

Podle informací z Velvyslanectví ČR v Kyjevě je v Dněpropetrovské oblasti velký zájem o zapojení české expertízy v oblastech zdravotnické péče, vodního hospodářství, dopravní konektivity, energetiky a sociálního bydlení. Velmi zajímavým segmentem pro spolupráci je také rozvoj průmyslového potenciálu regionu prostřednictvím českých strojírenských technologií.


Více informací na stránkách https://rhkbrno.cz/sluzby/podpora-obchodu/centrum-mezinarodniho-obchodu/7523-etkani-se-zastupci-delegace-z-dnepropetrovske-oblasti-na-rhk-brno