Potravinářství a zemědělské technologie

Konstrukce zemědělských strojů, zpracování a skladování produkce

V rámci poválečné pomoci Ukrajině jsme připraveni našim partnerům poskytnout pomoc v potravinářském a zemědělském sektoru. Naším cílem bude rekonstrukce a dále modernizace množství potravinářských odvětví a dále také poskytnutí zemědělské techniky.

V rámci pomoci mohou české firmy mimo jiné zajistit dodávky strojů a zařízení, jako jsou výměníky nádrží, čerpadla, kovové konstrukce nebo filtry, které se používají ve vinařství, pivovarnictví, mlékárenství a likérnictví. Firmy s dlouholetou tradicí výroby lihovin by mohly poskytnout své know-how a inovativní postupy v této oblasti. Naším cílem bude dále zefektivnění procesů v potravinářském sektoru, kdy mohou české firmy nabídnout služby při zavádění technologických linek pro mechanizaci práce v živočišné výrobě.

Pomoc Ukrajině bude dále zahrnovat služby které umožní neustálý přehled o hospodářství, pomohou plánovat pěstování plodin nebo pomohou se správou majetku. Nakonec bude naším cílem také zprostředkovat projekty mezi českými společnostmi vyrábějícími zemědělskou techniku, jako jsou traktory, teleskopické manipulátory nebo závěsné stroje, našimi ukrajinskými partnery. Naše podpora se bude týkat také společností které se zabývají výrobou krmiv, šlechtěním a chovem. Pokud disponujete technologiemi a máte potřebné know-how a chcete se zapojit do obnovy válkou zničené Ukrajiny, pak se neváhejte přihlásit k obnově tohoto sektoru.Škoda Group
F AIR
NeoMercury
EGT EXPRESS CZ
Antwell Group
Skyport
M.A.B. Group
Ferrit

Úspěšné příběhy