Setkání se zástupci města Dnipro

March 21, 2023

Vážení členové Business klubu Ukrajina,


dovolte nám Vás pozvat na nejnovější z řady setkání s našimi ukrajinskými partnery, tentokráte s delegací z Dnipra, které proběhne 27.3. od 13:30 do 15:30

v Petschkově paláci. Probíranými sektory, dle přání ukrajinské delegace, budou energetika, stavebnictví, vodohospodářství, doprava a také zdravotnictví. Přesný formát se bude odvíjet od množství přihlášených společností, preferovanou variantou však je krátké představení jednotlivých firem na začátku, jejich zaměření a možnosti, na které naváží již neformální rozhovory mezi zástupci firem a delegáty z Dnipra.


Za ukrajinskou stranu budou

přítomni:

1.           Boris Filatov – starosta města Dnipro.

2.           Miller Volodymyr Volodymyrovych – zástupce starosty pro výkonné orgány, ředitel odboru ekonomiky, financí a rozpočtu města Dnipro.

3.           Sushko Kseniia Anatoliivna – náměstkyně primátora pro výkonné orgány, ředitelka odboru humanitární politiky Rady města Dnipro.

4.           Černyševová Natalja Oleksijivna – vedoucí oddělení mezinárodních vztahů odboru ekonomiky, financí a rozpočtu města Rady města Dnipro.

5.           Grebenyuk Andrii Oleksandrovych – vedoucí oddělení mezinárodního financování a investičních projektů odboru ekonomiky, financí a městského rozpočtu městského úřadu Dnipra.

6.           Zagreba Kateryna Yevheniivna – hlavní specialistka oddělení mezinárodních vztahů odboru ekonomiky, financí a městského rozpočtu městského úřadu Dnipra.

7.           Olha Prus – zástupce vedoucího oddělení mezinárodního financování a investičních projektů odboru ekonomiky, financí a městského rozpočtu městského

úřadu Dnipra.

Máte-li zájem se této business konference zúčastnit, zaregistrujte se, prosím, skrze tento formulář: https://forms.gle/vMyZHzqjACuficCM8. V rámci tohoto formuláře budete mít možnost zaslat nám i bližší informace o vašem zájmu v Dněpropetrovské oblasti, které budou předány ukrajinské straně pro větší efektivitu navazujících jednání. Kapacita je omezená.