VOLUNTEERS UNITED | Jakub König & Hvězdy

January 09, 2024

Vážení členové BKUA a návštěvníci našeho webu,

s radostí vám přinášíme pozvání na nadcházející benefiční festival, který má za cíl podpořit aktivity našeho člena klubu, Koridor UA z.s. - humanitární organizace věnující se podpoře Ukrajiny od samého začátku konfliktu, a zároveň poděkovat dobrovolníkům za jejich nezištnou pomoc.

Blíží se dva roky od okamžiku, kdy Vladimir Putin rozpoutal válku na Ukrajině. Dva roky od doby, kdy Rusko napadlo sousední stát ze zcela neopodstatněných důvodů. Přijďte si užít krásnou lednovou sobotu a vyjádřit vděk všem dobrovolníkům, kteří od samého začátku této tragédie pomáhají ukrajinskému lidu bránit se a udržet si důstojný život.

Festival nabídne bohatý program a zároveň vám poskytne informace o činnostech organizací Koridor UA a Prague Maidan. Veškerý zisk z této akce bude věnován organizaci Koridor UA, aby mohla dále podporovat desítky humanitárních projektů po celé Ukrajině. Zisk z prodeje cateringu půjde na pomoc uprchlíkům z Ukrajiny prostřednictvím humanitární organizace Prague Maidan Nusle.

Vstupné na celý den je dobrovolné v rozmezí 50–200 Kč, přičemž děti do 12 let mají vstup zdarma. Pro večerní program na hlavní stage platí vstupné ve výši 200–300 Kč.

Podrobnější informace naleznete na adrese: https://www.facebook.com/events/885960713316910?active_tab=about


Děkujeme všem, kteří nezištně přispívají k pomoci druhým!